Vrijedan poklon ”Veterinarskog zavoda” Bihać

0
184

U srijedu 13. 12. 2017. godine direktor ”Veterinarskog zavoda” Bihać gospodin Zlatko Jusufhodžić posjetio je našu školu i tom prilikom direktoru Jasminu Hodžiću uručio vrijednu donaciju  u vidu laptop računara i projektora. Ovim činom menadžment i uprava Zavoda pokazali su da su, pored uspjeha u vlastitom  radu, i društveno odgovorna ustanova koja vodi računa i o kvalitetnoj nastavi i obrazovanju. Ova donacija mnogo će pomoći u ostvarivanju zornije i savremenije nastave čemu se uistinu veselimo. S tim u vezi je dana 11. 1. 2018. godine gospodinu  Jusufhodžiću direktor naše škole uručio zahvalnicu i Monografiju škole i zahvalio na vrijednom poklonu.

Hvala upravi i menadžmentu ”Veterinarskog zavoda” Bihać i njihovom direktoru, također bivšem gimnazijalcu, na vrijednom poklonu.

  • Stipendija!

        OBAVIJEST o besplatnom školovanju   Datum: 23. maj 2018. godine Obavješ…
  • Gost u Gimnaziji

    Jučer je u posjetu našoj školi došao Denis Beganović, autor nove web-stranice Gimnazije &#…
  • Novi smjer!

                             …
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Gost u Gimnaziji

Jučer je u posjetu našoj školi došao Denis Beganović, autor nove web-stranice Gimnazije &#…