Takmičenje u poduzetništvu

0
403

Učenice četvrtog razreda jezičkog smjera, Ćehić Lejla i Mikuljan Matea uzele su učešće u Start Me Up takmičenju u poduzetništvu za srednjoškolce koje organizira Internacionalni Burch Univerzitet u Sarajevu, a koje se odvija već četvrtu godinu za redom, u saradnji sa Asocijacijom srednjoškolaca u BiH.
Svi prijavljeni timovi su putem dvije online platforme, AirMeet i GooseChase, obavljali zadatke koji su im donosili određeni broj bodova, prezentirali žiriju svoje ideje, ali i vršili promociju svoje ideje putem društvenih mreža pokazavši koliko su kreativni i inovativni.
Nakon intenzivnog petodnevnog rada, završio se i prvi dio takmičenja u kojem su se naše učenice, Lejla i Matea, od 70 učesnika iz 16 različitih gradova širom BiH okupljenih u 23 ekipe, sa svojom idejom plasirale u finale koje će se održati u Sarajevu.

  • Konkurs

    Obavještavaju se svi zainteresovani kandidati da na priloženom linku mogu preuzeti tekst k…
  • Informacija o upisu!

    OBAVIJEST Upis učenika obavit će se u ponedjeljak 6.9.2021. godine prema rasporedu: prvi i…
  • Spisak učenika prvih razreda po odjeljenjima

        Obavijest   Obavještavaju se učenici prvih razreda da u prilogu ovog og…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Komemoracija profesoru Fadilu Zećireviću

Obavještavamo javnost da nas je danas napustio kolega Fadil Zećirević, profesor hemije. Bi…