Takmičenje u poduzetništvu

0
248

Učenice četvrtog razreda jezičkog smjera, Ćehić Lejla i Mikuljan Matea uzele su učešće u Start Me Up takmičenju u poduzetništvu za srednjoškolce koje organizira Internacionalni Burch Univerzitet u Sarajevu, a koje se odvija već četvrtu godinu za redom, u saradnji sa Asocijacijom srednjoškolaca u BiH.
Svi prijavljeni timovi su putem dvije online platforme, AirMeet i GooseChase, obavljali zadatke koji su im donosili određeni broj bodova, prezentirali žiriju svoje ideje, ali i vršili promociju svoje ideje putem društvenih mreža pokazavši koliko su kreativni i inovativni.
Nakon intenzivnog petodnevnog rada, završio se i prvi dio takmičenja u kojem su se naše učenice, Lejla i Matea, od 70 učesnika iz 16 različitih gradova širom BiH okupljenih u 23 ekipe, sa svojom idejom plasirale u finale koje će se održati u Sarajevu.

  • Sretan Dan nezavisnosti!

    Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine je praznik koji se obilježava 1. marta svake godine. …
  • Obavijest-rezultati konkursa

    Obavještavaju se svi prijavljeni kandidati da na priloženom linku mogu preuzeti rezultate …
  • Obavijest-konkurs

    Obavještavaju se svi kandidati koji su se prijavili na konkurs za popunu upražnjenih radni…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Obavijest-rezultati konkursa

Obavještavaju se svi prijavljeni kandidati da na priloženom linku mogu preuzeti rezultate …