Obavijest o posjeti Turskoj

o posjeti Turskoj

Obavještavaju se učenici od I do IV razreda Gimnazije i njeni uposlenici, da ćemo nastaviti sa saradnjom sa školama u Istanbulu, koja je započeta u maju 2018. godine tokom manifestacije “Putevima prijateljstva”.

Petnaest učenika i pet profesora naše škole će u period od 5. do 10. novembra boraviti u Istanbulu i biti uključeni u radionice koje uključuju sport, pjevanje, crtanje, te radionice društvenih i prirodnih nauka.

Naši učenici će u ovom periodu boraviti kod svojih vršnjaka i očekuje se od njih da ugoste učenike iz Turske pri njihovom uzvratnom posjetu. Gimnazijalci trebaju platiti prijevoz do Turske koji po učeniku iznosi oko 200 KM.

Mole se učenici zainteresovani za ovu posjetu, da se pismeno prijave sekretaru škole do ponedjeljka 8. oktobra 2018. godine, sa naznakom u kojim bi radionicama mogli učestvovati i kojim vještinama, znanjima i sposobnostima raspolažu, a da su iste potrebne/poželjne za tu radionicu.

Nastavnici zainteresovani za ovu posjetu o tome trebaju razgovarati sa direktorom Škole.

Ukoliko bude više od 15 prijava učenika, izbor učenika koji trebaju ići će načiniti nastavnici Škole, vodeći računa o najboljem interesu gimnazijske zajednice.

Direktor škole:Jasmin Hodžić, prof.

U Bihaću, 2. oktobra 2018. godine

Bihaćki gimnazijalci učestvovali u TV serijalu „Perspektiva“

Bihaćki gimnazijalci učestvovali u TV serijalu „Perspektiva“ „Perspektiva“ je TV serijal k…