Obavijest o početku nastave!!

0
720

 

 

 

Obavijest

 

     Obavještavaju se učenici i uposlenici da je Ministarstvo donijelo odluku o nastavku nastavnog procesa i to:

 

Na osnovu člana 31. Zakona o osnovnom i općem srednjem odgoju i obrazovanju („Službeni glasnik Unsko-sanskog kantona“, broj: 5/04 i 7/10) i člana 45. Zakona o srednjem obrazovanju („Službeni glasnik Unsko-sanskog kantona“, broj:17/2012) ministar Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta je dana 23. 2. 2018. godine donio Odluku o prekidu nastave u osnovnim i srednjim školama na području Unsko-sanskog kantona od 26. 2. 2018. godine do daljnjeg.

 

S tim u vezi obavještavamo vas da se nastavni proces nastavlja od ponedjeljka 5. 3. 2018. godine.

 

 
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Školsko takmičenje u programiranju

  ŠKOLSKO TAKMIČENJE U PROGRAMIRANJU     Obavještavaju se svi zainteresovani učenici da će…