”Na svu sreću!” – vrijedan poklon ”Megglea”

0
2,255

U akciju pomoći u opremanju škole nastavnim sredstvima i pomagalima uključila se i kompanija ”Meggle”. Naime, pored donacija ”m-tel-a” i Veterinarskog zavoda, vrijedan projektor direktoru naše škole danas su uručili uposlenici spomenute bihaćke mljekare. Drago nam je da je ”Meggle” pozitivno odgovorio na našu molbu čime je ponovo dokazao svoju društvenu odgovornost i želju za pomaganjem. Hvala menadžmentu mljekare i direktoru ”Megglea”, gospodinu Kemalu Hrnjiću, također gimnazijalcu, na vrijednoj donaciji.

  • Stipendija!

        OBAVIJEST o besplatnom školovanju   Datum: 23. maj 2018. godine Obavješ…
  • Gost u Gimnaziji

    Jučer je u posjetu našoj školi došao Denis Beganović, autor nove web-stranice Gimnazije &#…
  • Novi smjer!

                             …
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Gost u Gimnaziji

Jučer je u posjetu našoj školi došao Denis Beganović, autor nove web-stranice Gimnazije &#…