Memorijalni turnir u košarci

0
342

U srijedu 14.03.2018. godine u sportskoj sali JU Gimnazija ”Bihać” u Bihaću održan je Treći memorijalni turnir u košarci „Profesor Sulejman Ferizović“. Ovaj turnir je sada već tradicionalna aktivnost i manifestacija Vijeća učenika naše škole koja se održava u čast bivšem direktoru i profesoru, rahmetli Sulejmanu Ferizoviću. Učesnici turnira bila su sva odjeljenja naše škole, a prvo mjesto osvojila je ekipa odjeljenja 3. a. Uskoro očekujemo i All Star utakmicu, a našim pobjednicima želimo puno sreće i uspjeha u daljim aktivnostima. Sve čestitke i Vijeću učenika naše škole na kvalitetnoj organizaciji.

Prilog i fotografije pripremile: Hana Vojić i Nadija Mujkanović

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Iz Bihaća u Maribor, iz Maribora u prošlost

Ove godine je Gimnazija ”Bihać” zajedno s partnerskom školom iz Republike Slov…