Memorijalni turnir u košarci

0
235

U srijedu 14.03.2018. godine u sportskoj sali JU Gimnazija ”Bihać” u Bihaću održan je Treći memorijalni turnir u košarci „Profesor Sulejman Ferizović“. Ovaj turnir je sada već tradicionalna aktivnost i manifestacija Vijeća učenika naše škole koja se održava u čast bivšem direktoru i profesoru, rahmetli Sulejmanu Ferizoviću. Učesnici turnira bila su sva odjeljenja naše škole, a prvo mjesto osvojila je ekipa odjeljenja 3. a. Uskoro očekujemo i All Star utakmicu, a našim pobjednicima želimo puno sreće i uspjeha u daljim aktivnostima. Sve čestitke i Vijeću učenika naše škole na kvalitetnoj organizaciji.

Prilog i fotografije pripremile: Hana Vojić i Nadija Mujkanović

  • Garavice – curated walk

      Memorijalni park Garavice nadomak Bihaća spomenik je žrtvama iz Drugog svjetskog ra…
  • Upis!!!

        OBAVIJEST UPIS U ŠKOLSKOJ 2018/19. GODINI Upis učenika u školskoj 2018/19. g…
  • Spisak učenika prvih razreda po odjeljenjima!

        Obavijest   Obavještavaju se učenici prvih razreda da u prilogu ovog og…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Garavice – curated walk

  Memorijalni park Garavice nadomak Bihaća spomenik je žrtvama iz Drugog svjetskog ra…