Kolektivni roditeljski sastanci!

0
922

OBAVIJEST

(o održavanju kolektivnih roditeljskih sastanaka)

Obavještavaju se učenici koji su primljeni u Gimnaziju da je za njih i njihove roditelje organizovan kolektivni roditeljski sastanak koji će se održati u srijedu, 21. augusta 2019. godine u 17.00 sati.

Također se obavještavaju učenici koji su ove školske godine završili drugi razred gimnazije, da će i za njih i njihove roditelje biti organizovan roditeljski sastanak u četvrtak, 22. augusta u 17.00 sati.

Na tim roditeljskim sastancima će biti govora o izbornim područjima po kojima će Gimnazija raditi od školske 2019/2020. godine. Gimnazijalci koji će iduće školske godine pohađati treći razred, će sa svojim roditeljima odabrati izborno područje koja žele pohađati, pa je prisustvo ovom sastanku obavezno.

Gimnazijalci koji će iduće godine pohađati prvi razred, će imati priliku na ovom sastanku čuti šta to Gimnazija nudi od iduće godine, te eventualno napraviti izmjene podataka koje su dali pri upisu u Gimnaziju. Zbog toga je prisustvo ovom sastanku izuzetno poželjno.

Direktor škole: Jasmin Hodžić, prof.

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Obavijest o rasporedu!