Gimnazija “Bihać” domaćin obuci timova srednjih škola za izradu Razvojnih planova

0
273

JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona, u saradnji sa OSCE-om, vrši obuku timova srednjih škola za izradu Razvojnih planova škola. Škola domaćin današnjoj obuci bila je JU Gimnazija “Bihać” u Bihaću.  Obuci su prisustvovali razvojni timovi  svih srednjih škola s područja grada Bihaća. 

U radnoj atmosferi članovi timova su dobili upute, sugestije i materijale za izradu planova od predstavnika OSCE-a gospođe Indire Hajdarević i predstavnika Pedagoškog zavoda gospođe Enese Silić. Ovom obukom su stvoreni temelji za izradu Razvojnog plana, a ostatak posla je na imenovanim timovima škola kojima želimo uspješan rad.

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Bihaćki gimnazijalci učestvovali u TV serijalu „Perspektiva“

Bihaćki gimnazijalci učestvovali u TV serijalu „Perspektiva“ „Perspektiva“ je TV serijal k…