Gimnazija “Bihać” domaćin obuci timova srednjih škola za izradu Razvojnih planova

0
215

JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona, u saradnji sa OSCE-om, vrši obuku timova srednjih škola za izradu Razvojnih planova škola. Škola domaćin današnjoj obuci bila je JU Gimnazija “Bihać” u Bihaću.  Obuci su prisustvovali razvojni timovi  svih srednjih škola s područja grada Bihaća. 

U radnoj atmosferi članovi timova su dobili upute, sugestije i materijale za izradu planova od predstavnika OSCE-a gospođe Indire Hajdarević i predstavnika Pedagoškog zavoda gospođe Enese Silić. Ovom obukom su stvoreni temelji za izradu Razvojnog plana, a ostatak posla je na imenovanim timovima škola kojima želimo uspješan rad.

  • Stipendija!

        OBAVIJEST o besplatnom školovanju   Datum: 23. maj 2018. godine Obavješ…
  • Gost u Gimnaziji

    Jučer je u posjetu našoj školi došao Denis Beganović, autor nove web-stranice Gimnazije &#…
  • Novi smjer!

                             …
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Stipendija!

    OBAVIJEST o besplatnom školovanju   Datum: 23. maj 2018. godine Obavješ…