Federalno takmičenje iz matematike

0
216

   Početkom mjeseca maja održana su online kvalifikaciona takmičenja za Federalno takmičenje iz matematike. Učešće kroz kvalifikacije izborili su Dženan Midžić (2. razred), Alen Hrnjić (3. razred), te Deni Kulenović i Harun Hadžić učenici 4. razreda.

    U subotu,  22.5.2021. godine održano je Federalno takmičenje iz matematike za učenike srednjih škola. Zbog epidemiološke situacije takmičenje je održano u četiri grada : Bihać, Sarajevo, Tuzla i Mostar. Našu školu su predstavljali Alen Hrnjić i Deni Kulenović dok Dženan i Harun nisu mogli uzeti učešće jer su učestvovali na Državnom takmičenju iz fizike koje je održano istog dana. Učenici Alen Hrnjić i Deni Kulenović ostvarili su zapažene razultate. Alen Hrnjić je ostvario plasman na 10.mjesto, a Deni Kulenović na 18.mjesto.

Učenicima i mentorima čestitamo i zahvaljujemo na trudu i želji da našu školu predstave u što boljem svjetlu.

  • Konkurs

    Obavještavaju se svi zainteresovani kandidati da na priloženom linku mogu preuzeti tekst k…
  • Informacija o upisu!

    OBAVIJEST Upis učenika obavit će se u ponedjeljak 6.9.2021. godine prema rasporedu: prvi i…
  • Spisak učenika prvih razreda po odjeljenjima

        Obavijest   Obavještavaju se učenici prvih razreda da u prilogu ovog og…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Komemoracija profesoru Fadilu Zećireviću

Obavještavamo javnost da nas je danas napustio kolega Fadil Zećirević, profesor hemije. Bi…