Englezi nastavili niz odličnih rezultata!!!

4
435

Dana 11.4.2018. u prostorijama Američkog kutka u Bihaću , a pod pokroviteljstvom američke ambasade , održano je regionalno takmičenje u sricanju riječi  SPELLING BEE . Na takmičenju je učestvovalo dvadeset učenika srednjih škola sa Unsko – sanskog kantona , ali i šire regije . Učestvovali su pobjednici školskih takmičenja  iz Bihaća , Bosanske Krupe ,Bužima , Sanskog Mosta , Ključa , Drvara , Velike Kladuše i Novog Grada . Našu školu su predstavljali EMA SELIMOVIĆ,učenica II a i HARUN HODŽIĆ,učenik I b .

Nakon nekoliko vrlo zahtjevnih krugova takmičenja , ubjedljivo najbolja je bila naša EMA SELIMOVIĆ koja je osvojila prvo mjesto ,a na drugom mjestu se našla učenica gimnazije iz Sanskog Mosta .

 

Početkom mjeseca maja, Ema i njena profesorica Melina Mašić-Busuladžić putuju u Sarajevo na Nacionalni Spelling bee 2018  koji se tradicionalno održava u Kamernom teatru 55 , pod pokroviteljstvom američkog ambasadora u Bosni i Hercegovini .

Želimo im puno sreće i srdačno čestitamo na postignutom uspjehu .

  • Garavice – curated walk

      Memorijalni park Garavice nadomak Bihaća spomenik je žrtvama iz Drugog svjetskog ra…
  • Upis!!!

        OBAVIJEST UPIS U ŠKOLSKOJ 2018/19. GODINI Upis učenika u školskoj 2018/19. g…
  • Spisak učenika prvih razreda po odjeljenjima!

        Obavijest   Obavještavaju se učenici prvih razreda da u prilogu ovog og…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Upis!!!

    OBAVIJEST UPIS U ŠKOLSKOJ 2018/19. GODINI Upis učenika u školskoj 2018/19. g…