Englezi nastavili niz odličnih rezultata!!!

4
915

Dana 11.4.2018. u prostorijama Američkog kutka u Bihaću , a pod pokroviteljstvom američke ambasade , održano je regionalno takmičenje u sricanju riječi  SPELLING BEE . Na takmičenju je učestvovalo dvadeset učenika srednjih škola sa Unsko – sanskog kantona , ali i šire regije . Učestvovali su pobjednici školskih takmičenja  iz Bihaća , Bosanske Krupe ,Bužima , Sanskog Mosta , Ključa , Drvara , Velike Kladuše i Novog Grada . Našu školu su predstavljali EMA SELIMOVIĆ,učenica II a i HARUN HODŽIĆ,učenik I b .

Nakon nekoliko vrlo zahtjevnih krugova takmičenja , ubjedljivo najbolja je bila naša EMA SELIMOVIĆ koja je osvojila prvo mjesto ,a na drugom mjestu se našla učenica gimnazije iz Sanskog Mosta .

 

Početkom mjeseca maja, Ema i njena profesorica Melina Mašić-Busuladžić putuju u Sarajevo na Nacionalni Spelling bee 2018  koji se tradicionalno održava u Kamernom teatru 55 , pod pokroviteljstvom američkog ambasadora u Bosni i Hercegovini .

Želimo im puno sreće i srdačno čestitamo na postignutom uspjehu .

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Elaborat za uvođenje izbornih područja i računarsko-informatičkog smjera u JU Gimnazija “Bihać”

Obavještavamo sve roditelje i učenike da u prilogu ovog oglasa mogu pronaći Elaborat za uv…