“DROGA-reci drogi NE!”

0
636

U našoj školi 6. februara biće održana predstava pod nazivom „DROGA- reci drogi NE!“

Riječ je o izuzetnom dramskom ostvarenju u režiji Zijaha Sokolovića, sa Ernom Begatović i Irfanom Kasumovićem u glavnim ulogama. Cilj ove predstave jeste da putem kazališne umjetnosti, kao otvorenog i neposrednog oblika komunikacije, potakne mlade na razmišljanje, razgovor i dijeljenje iskustava o neprihvatljivosti zloupotrebe opojnih sredstava, te da ih informira o činjenicama i upozori na posljedice zloupotrebe droga.

Predstava će biti održana 6. februara, u jednom ili dva termina             ( ovisno o interesu učenika ). Obzirom da je cijena ulaznice 5 KM, molimo sve zainteresirane učenike da do četvrtka, 2. februara  predaju novac  za predstavu blagajniku razreda. Nakon toga ćemo utvrditi tačne termine predstave.

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Vozim iako ne hodam

Savez udruženja paraplegičara i oboljelih od dječije paralize Unsko-sanskog kantona u Gimn…