“DROGA-reci drogi NE!”

0
431

U našoj školi 6. februara biće održana predstava pod nazivom „DROGA- reci drogi NE!“

Riječ je o izuzetnom dramskom ostvarenju u režiji Zijaha Sokolovića, sa Ernom Begatović i Irfanom Kasumovićem u glavnim ulogama. Cilj ove predstave jeste da putem kazališne umjetnosti, kao otvorenog i neposrednog oblika komunikacije, potakne mlade na razmišljanje, razgovor i dijeljenje iskustava o neprihvatljivosti zloupotrebe opojnih sredstava, te da ih informira o činjenicama i upozori na posljedice zloupotrebe droga.

Predstava će biti održana 6. februara, u jednom ili dva termina             ( ovisno o interesu učenika ). Obzirom da je cijena ulaznice 5 KM, molimo sve zainteresirane učenike da do četvrtka, 2. februara  predaju novac  za predstavu blagajniku razreda. Nakon toga ćemo utvrditi tačne termine predstave.

  • Obavijest o posjeti Istanbulu!

    OBAVIJEST o posjeti Istanbulu Obavještavaju se učenici i uposlenici Gimnazije da će učenic…
  • Obavijest o posjeti Mariboru!

    OBAVIJEST Obavještavaju se učenici i uposlenici Gimnazije da će učenici naše škole boravit…
  • Evropski parlament mladih!

    OBAVIJEST Ovim putem obavještavamo sve zainteresirane učenike da će Evropski parlament mla…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Tajna slobode leži u hrabrosti

U srijedu 25.oktobra u prostorijama  J.U. Gimnazije „Bihać“ održano je predavanje o Petom …