Dan razmjene/prodaje udžbenika!

2
547

Obavijest

Obavještavaju se učenici JU Gimnazija “Bihać” da će se u petak(13.9.2019.) s početkom u 13:00h u holu škole održati DAN RAZMJENE/PRODAJE udžbenika. Tog dana učenici će moći razmijeniti, prodati ili kupiti udžbenike. Spisak udžbenika za školsku 2019./2020. godinu se može preuzeti na linku UDŽBENICI_2019/2020.

P.S. Napomena za učenike prvih razreda koji su 10.9.2019. preuzeli spisak da ponovo na istom linku preuzmu spisak udžbenika jer je promijenjena literatura za Engleski jezik kod prof.Mašić-Busuladžić Melina.

  • Obavijest o početku nastave!

    OBAVIJEST Obavještavaju se svi učenici i uposlenici JU Gimnazija “Bihać” da će…
  • Vozim iako ne hodam

    Savez udruženja paraplegičara i oboljelih od dječije paralize Unsko-sanskog kantona u Gimn…
  • Guiseppe Verdi — Trubadur

    Guiseppe Verdi — Trubadur Nekolicina učenika bihaćke gimnazije, su zajedno sa svojim…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Obavijest o početku nastave!

OBAVIJEST Obavještavaju se svi učenici i uposlenici JU Gimnazija “Bihać” da će…