Dan otvorenih vrata Gimnazije ”Bihać”

1
964

U srijedu 6. 6. 2018. g. Gimnaziju su posjetili mnogobrojni učenici završnih razreda osnovnih škola s područja grada Bihaća. Budući gimnazijalci su uz pratnju roditelja ili nastavnika mogli razgledati Školu, posjetiti sate u kojima se odvijala redovna nastava ili čak sudjelovati u izvođenju nastavnih sati zajedno s redovnim učenicima. Neki od učenika vrijeme su proveli u razgovoru sa sadašnjim gimnazijalcima ili njihovim profesorima, odnosno predstavnicima uprave Škole. Sadašnji učenici bili su pravi ambasadori koji su se trudili budućim kolegama boravak u Gimnaziji učiniti što ugodnijim. Naravno, goste je interesirao način rada u Školi, vrste sekcija i, posebno, sportsko odjeljenje, tj. ”DSD” i informatičko odjeljenje. Kroz fotografije donosimo djelić atmosfere sa sata njemačkog jezika na kojem su zajednički učestvovali domaćini i njihovi gosti, a budući gimnazijalci su tom prilikom kreirali i pano.

                  

  • Konkurs

    Obavještavaju se svi zainteresovani kandidati da na priloženom linku mogu preuzeti tekst k…
  • Informacija o upisu!

    OBAVIJEST Upis učenika obavit će se u ponedjeljak 6.9.2021. godine prema rasporedu: prvi i…
  • Spisak učenika prvih razreda po odjeljenjima

        Obavijest   Obavještavaju se učenici prvih razreda da u prilogu ovog og…
Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Iz Bihaća u Maribor, iz Maribora u prošlost

Ove godine je Gimnazija ”Bihać” zajedno s partnerskom školom iz Republike Slov…