Dan otvorenih vrata Gimnazije ”Bihać”

1
806

U srijedu 6. 6. 2018. g. Gimnaziju su posjetili mnogobrojni učenici završnih razreda osnovnih škola s područja grada Bihaća. Budući gimnazijalci su uz pratnju roditelja ili nastavnika mogli razgledati Školu, posjetiti sate u kojima se odvijala redovna nastava ili čak sudjelovati u izvođenju nastavnih sati zajedno s redovnim učenicima. Neki od učenika vrijeme su proveli u razgovoru sa sadašnjim gimnazijalcima ili njihovim profesorima, odnosno predstavnicima uprave Škole. Sadašnji učenici bili su pravi ambasadori koji su se trudili budućim kolegama boravak u Gimnaziji učiniti što ugodnijim. Naravno, goste je interesirao način rada u Školi, vrste sekcija i, posebno, sportsko odjeljenje, tj. ”DSD” i informatičko odjeljenje. Kroz fotografije donosimo djelić atmosfere sa sata njemačkog jezika na kojem su zajednički učestvovali domaćini i njihovi gosti, a budući gimnazijalci su tom prilikom kreirali i pano.

                  

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Iz Bihaća u Maribor, iz Maribora u prošlost

Ove godine je Gimnazija ”Bihać” zajedno s partnerskom školom iz Republike Slov…