Bravo Anamarija, Hana, Ema, Saro i Dino!

1
340

Na nedavno održanom izboru sportiste godine grada Bihaća zavidne rezultate ostvarili su naši učenici.
Najuspješniji junior u 2017. godini je Dino Duratbegović, član Brdsko-biciklističkog kluba “DAJ KRUG“ iz Bihaća, za osvojeno prvo mjesto na Državnom prvenstvu u brdskom i drumskom biciklizmu. Anamarija Franjić, članica Džudo kluba “Una“, za osvojeno drugo mjesto na Državnom prvenstvu u kategoriji do 52kg ponijela je titulu najuspješnije juniorke. Titulu najuspješnije kadetkinje osvojila je Hana Piralić, također članica Džudo kluba “Una“, za osvojeno treće mjesto na Balkanskom prvenstvu za kadetkinje u kategoriji do 70 kg.
Ema Bajrić, juniorska prvakinja Evrope u kickboxingu u prošloj godini, dobitnica je specijalne nagrade, a bivša učenica naše škole Sara Rizvić, članica Plesnog kluba “Virus“, najuspješnija je seniorka zbog osvojenog trećeg mjesta na svjetskom prvenstvu.
Bravo Anamarija, Hana, Ema, Saro i Dino!

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

Iz Bihaća u Maribor, iz Maribora u prošlost

Ove godine je Gimnazija ”Bihać” zajedno s partnerskom školom iz Republike Slov…