Ambasada Republike Koreje donirala tri laptopa Gimnaziji „Bihać“

1
814

Vlada USK-a, preko Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK-a, uz pomoć UNDP-ovog ureda u Bihaću, uspješno je realizirala projekt „Unapređenje kvaliteta IT obrazovanja u srednjim stručnim školama na području Unsko-sanskog kantona kroz poboljšanje njihovih tehničkih kapaciteta“. Vrijednost projekta je 100.000 dolara, a donacija je Ambasade Republike Koreje koja diplomatski pokriva područje Hrvatske i BiH. Zahvaljući tome potpuno su opremljeni kabineti za informatiku u četiri srednje stručne škole na području USK-a.

U sklopu ovog projekta, na inicijativu Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta  USK-a, donirana su tri laptopa i JU Gimnaziji „Bihać“. Donacija je u prostorijama škole uručena direktoru Jasminu Hodžiću.

Comments are closed.

Pročitaj i ovo

“Žene sa Une”: Radionica za srednjoškolce u Gimnaziji “Bihać”

U prostorijama JU Gimnazije “Bihać” 27. februara održana je radionica pod nazivom “Napušta…